NINE WEST- Aupark, Asistent predaja

FI TRADE SL s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova 3541/18 Aupark, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie poradenskej služby zákazníkom.
Prezentácia a predaj tovaru z ponúkaného sortimentu.
Budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi, zoznamovanie histórie a tradície značky Nine West.
Spoluzodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja.
Správne blokovanie tovaru a vyhotovenie správnych dokladov pri predaji tovaru zákazníkovi.
Príjem, kontrola, reklamácie, príprava na predaj a údržba tovaru.
Vykonávanie fyzickej inventúry tovaru a peňažných prostriedkov na predajni.

- prémie z obratu
- zamestnanecké zľavy

Ak miluješ módu a chceš sa stať súčasťou nášho tímu, zašli nám svoj životopis spolu z tvojou fotkou. Dakujem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nadšenie, Komunikačné schopnosti, schopnosť tímovej práce, Organizačné schopnosti, sebavedomie.

Kicks and Heelz je maloobchodná predajňa viacerých značiek, ktorá je na uliciach východnej Európy a v obchodných centrách už takmer desať rokov. Tento obchod s konceptmi obuvi zahŕňa ikonické značky, ktoré sú synonymom jednoduchosti, nadčasového dizajnu a neobmedzenej kreativity.

Kicks & Heelz vám dáva základy na prejavenie sebavedomia, jedinečnosti a autentickosti. Ponúkame široký sortiment špičkových značiek z veľkých módnych centier ako Londýn a New York:

Cloud 9, Nine West, Sam Edelman, Circus od Sama Edelmana a Dune London.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3137403  Datum zveřejnění: 20.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 800€