Personální náborář Brno (pro OZP, práce z domu možná)

FIDEM, s.r.o.

Místo práce
Okružní 29a, 63800 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis práce:
Nábor zaměstnanců
- inzerce pracovních pozic dle požadavků personálního oddělení a provozních vedoucích
- hledání nových způsobů oslovování vhodných uchazečů o zaměstnání
- mapování trhu práce
- mapování aktuálních nabídek pracovních a inzertních serverů
- měsíční zpracování plateb za inzerci (rozpočet)
- měsíční reporty nadřízenému
- spolupráce s personálním a provozním oddělením
- tvorba a spravování databáze uchazečů o zaměstnání

Výběrová řízení
- propagace a marketing výběrových řízení
- organizace výběrových řízení
- předvýběr uchazečů o zaměstnání dle zaslaných životopisů
- komunikace s uchazeči o zaměstnání (telefonicky nebo e-mailem)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- možnost práce z domu
- pracovní poměr na poloviční úvazek
- PC a mobilní telefon
- možnost vzdělávání v oboru
- odpovídající platové ohodnocení

Informace o náboru

Jsme firma zaměstnávající více jak 50% invalidních zaměstnanců a hledáme schopného a kreativního člověka na poloviční úvazek pro posílení personálního oddělení v Brně.
Místo je vymezeno pro osobu zdravotně postiženou nebo znevýhodněnou.
Životopis a stručný motivační dopis zasílejte na uvedený e-mail.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- samostatnost, pečlivost
- praxe výhodou, ale ne podmínkou
- nutná výborná orientace na internetu (především hledání zaměstnanců, ale i získávání nových nápadů), práce s programy: Excel, Word, Outlook, Skype…
- znalost AJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost zabývající se úklidovými službami a facility servisem.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2274947  Datum zveřejnění: 26.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou