Pracovník/ce marketingu

FILAMOS, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
546, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-19
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:FILAMOS, s.r.o., IČ 25640763
Pracoviště:Hatě, Příbram III 546, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-19
Mzdové rozpětí:od 15000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: pracovník/ce marketingu
POŽADUJEME:
- středoškolské vzdělání
- znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
- znalost anglického jazyka (pokročilá úroveň)
- komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
NÁPLŇ PRÁCE:
- evidence a řízení zakázek
- operativní komunikace se zákazníky v zahraničí
- tvorba a úpravy obchodních dokumentů
- práce v podnikovém systému BYZNYS
- správa firemního webu + internetových aplikací
NABÍZÍME:
- práci ve stabilní firmě v mladém kolektivu
- osobní rozvoj
- individuální vedení
- ohodnocení odpovídající výkonu
Nástup: ihned na dobu určitou, možné prodloužení na dobu neurčitou
Mzda: 15 000,- až 18 000,- Kč
Kontakt: Lípová Jana, tel.: 318 637 763, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce: FILAMOS, s.r.o., Hatě 546, Příbram III

Poslední změna:2017-05-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 12715610788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou