Finanční specialista pro korporátní obchody

finFOCUS, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vrchlického 735, 415 01 Teplice, Okres Teplice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Finanční poradci specialisté (24121)

Pracoviště a kontakty

Firma:finFOCUS, s.r.o., IČ 24812404
Pracoviště:finFOCUS s.r.o. 001, Vrchlického 735/4, 41501 Teplice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-07-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vhodné i pro OZP
Vybraní uchazeči získají nadstandardní vzdělání v oblasti finančního plánování, marketingu, obchodních dovedností a psychologie. Jejich úkolem bude vytváření finančních plánů a zprostředkování finančních produktů pro klienty, o které budou dlouhodobě pečovat. Odměnou je nadstandardní finanční ohodnocení, závislé na výsledcích, a vysoká míra samostatnosti.

Požadujeme:

- příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti

- sebevědomí

- spolehlivost

- schopnost týmové práce

- SŠ nebo VŠ vzdělání

- korektnost, morální vyspělost

Nabízíme:

- nadstandardní bezplatné vzdělání

- úspěšné splnění zkoušek pro registraci u ČNB

- zázemí našich reprezentativních kanceláří

- příjemné pracovní prostředí a tým lidí
- zajímavou a kreativní práci v dynamicky se rozvíjejícím odvětví

- velmi zajímavé finanční ohodnocení

- možnost profesního růstu

Zašlete Váš strukturovaný životopis včetně průvodního dopisu na uvedený e-mail a do předmětu uveďte přesný název pozice, o kterou se ucházíte. Zpracovány budou jen řádně odeslané zprávy.

Poslední změna:2015-07-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 5999890769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou