Key account manager / manažer pro klíčové klienty

Finio a.s. (MPSV)

Místo práce
Evropská 657, 160 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-15
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (3322)

Pracoviště a kontakty

Firma:Finio a.s., IČ 27877370, http://www.finio.cz
Pracoviště:Evropská 657/120, 160 00 Praha 6 - Dejvice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-04-15
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Evropská č.p. 657/120, Dejvice, 160 00 Praha 6
kontakt. Benediktová Helena, e-mail: [email protected], 724 892 701
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- aktivní zkušenost s obchodní politikou min. 2 roky
- schopnost identifikovat potřeby klienta a navrhnout řešení, které povede k vytváření nové hodnoty pro klienty
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- samostatnost, spolehlivost, loajalitu
- vysoké pracovní nasazení, zájem podílet se na růstu společnosti
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- zajímavé finanční ohodnocení (fixní plat 25.000,- Kč + vysoce motivační provizní systém, který tvoří velmi významnou složku mzdy)
- zaměstnání v úspěšné a dynamické firmě
- dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
- zajímavé zaměstnanecké benefity
- odpovídající vybavení - telefon, notebook, služební automobil

Náplň práce:
- aktivní prezentace a nabídka služeb
- sjednávání obchodních podmínek pro konkrétního klienta dle stanovených kompetencí a dle strategie společnosti
- péče o stávající klienty a akvizice nových
- spoluzodpovědnost za dosažení stanovených cílů společnosti
- zpracování obchodní administrativy
- příprava podkladů a analýz pro jednání s klienty
Služební automobil, telefon, notebook

Poslední změna:2017-04-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 6

číslo volného místa: 12512560785

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou