Řidič na pro vnitrostátní nákladní dopravu

FIRATRANS s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Žižkova 1696, 586 01 Jihlava, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
29000 - 33000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů (83321)

Pracoviště a kontakty

Firma:FIRATRANS s.r.o., IČ 03280900
Pracoviště:Žižkova 1696/15, 586 01 Jihlava

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 29000 do 33000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:FIRATRANS s.r.o. přijme ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU pro vnitrostátní nákladní dopravu. Nabízíme stabilní zaměstnání v rozvíjející se společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na dopravu. Požadujeme řidičský průkaz skupiny C, průkaz profesní způsobilosti, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost. Praxe vítána, není podmínkou.
1. kontakt telefonicky.

Poslední změna:2016-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava

číslo volného místa: 11531170754

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou