Kosmetik/-čka - estetik/-čka

Fitline s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Veverkova 1631, 500 02 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech (5142)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fitline s.r.o., IČ 28820142
Pracoviště:Fitline Selfness Institut, Veverkova 1631/5, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KOSMETIK/-ČKA - ESTETIK/-ČKA ve Fitline Selfness Institutu
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 11. 2016, dvousměnný provoz
- Mzdové podmínky: 13. 000 Kč + odměny a provize s ohledem na realizovaný obchod
- Požadujeme: POUZE vyučení v oboru s kvalifikací!!
- Další předpoklady k výkonu činnosti: bezúhonnost; vysoké pracovní nasazení; časová flexibilita; komunikační schopnosti; zájem o inovativní přístupy a další vzdělávání v oboru; očekáváme základní uživatelské znalosti práce na PC (Word, Excel, Facebook); základní komunikační úroveň pro AJ; výhodou k přijetí jsou další dovednosti jako manikúra, pedikúra a vizážistika; praxe vítána, ale není podmínkou
- Nabízíme: práci na plný úvazek s plně vybaveným zázemím, zahraniční pracovní stáže, dynamický pracovní kolektiv, vlastní prostor pro tvůrčí realizaci a možnost profesního růstu
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Upřednostňujeme zaslání životopisu a motivačního dopisu na e-mailovou adresu: [email protected]
- Upozorňujeme, že pokud nebudete splňovat základní podmínku a tou je vzdělání v učebním oboru kosmetička nebo rekvalifikaci v tomto oboru, nebudete vůbec zařazeni do výběrového řízení!!!
- Více o aktivitách centra na: www.fitline.cz

Poslední změna:2016-10-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11462200747

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně