Samostatná účetní

Fjord Bohemia s.r.o.

Za Avii 914/2, 196 00 Praha 9 - Čakovice, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

přijaté faktury tuzemské/zahraniční
zpracování výpisů z banky
cestovní doklady
zástup za kolegyni na fakturaci
zastřešit komunikaci s orgány státní správy FÚ,PSSZ,auditory,daňovým poradcem
Skladové moduly – účtování zásob
vypracování reportů vedení o stavu hospodářských výsledků firmy
komunikace s odběrateli, dodavateli,hlídání saldokonta
metodicky vede podřízené - fakturaci
stanovuje pravidla pro zpracovávání dokladů
organizuje platební styk společnosti
vypracovává přiznání k DPH,DPPO,ostatní daně
statistické reporty

Zaměstnanecké výhody, benefity

práci na hlavní pracovní poměr
zpracování účetnictví dle českých norem
možnost koupě produktů za zvýhodněné ceny
přátelský pracovní tým
možnost dalšího vzdělávání
rozvržení pracovní doby dle domluvy
nástup ihned

Informace o náboru

V případě že se Vám do 3 týdnů od podání žádosti na tuto pozici neozveme, zařadili jsme do užšího kola výběrového řízení kandidáty, kteří více vyhovují pracovnímu profilu dané pozice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomika, účetnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 1999 se staráme, aby naši zákazníci dostávali jen to nejlepší z naší produkce. Jelikož naší hlavní činností je zpracování především čerstvých mořských ryb, klademe důraz na rychlost, kvalitu a flexibilitu. Tým lidí, kteří nám pomáhají těchto požadavků dosáhnout, jsou naším základním bohatstvím.

Pro nás nejsou naši zaměstnanci jen osobním číslem, lidským zdrojem, nebo anonymním článkem výroby. Pro nás jsou především lidmi, kolegy a platnými členy našeho týmu!
ID: 2187114  Datum zveřejnění: 17.7.2015