Administrator logistiky

Fjord Bohemia s.r.o.

Místo práce
Za Avii 914/2, 196 00 Praha 9 - Čakovice, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zadávání dat do pc a do systému např. 6K, Quantum
- příprava podkladů k fakturaci
- evidence příjmů a výdajů ze skladu
- administrativní podpora teamleadera skladu/manažera skladu
- komunikace s odběrateli a zákazníky
- příprava expedičních dokumentů – dodací listy, CMR, případně dalších dokladů dle specifikace zákazníka
- v případě potřeby zastupování ostatních administrátorů na daném úseku
- dodržování hygienických, bezpečnostních, protipožárních a sanitačních předpisů souvisejících s provozem skladu a v souladu s legislativními požadavky a požadavky IFS a HACCP
- v případě potřeby plnění úkolů zadaných svým nadřízeným, které neobsahuje tato pracovní náplň, ale souvisí s činností zaměstnavatele

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na hlavní pracovní poměr
- odpovídající platové ohodnocení
- možnost profesního růstu
- stravenky - po zkušební době
- příspěvky na volnočasové aktivity, vzdělávání a zdravotní péči
- dotované občerstvení na pracovišti
- práce systémem krátký/dlouhý týden
- ryby za výhodnější ceny :-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ vzdělání
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- proaktivní přístup při řešení pracovních úkolů
- samostatnost a schopnost pracovat pod tlakem
- týmový hráč
- velmi dobrou znalost práce s PC (zejm. Excel)
- zkušenosti z logistiky, nebo administrací skladového hospodářství - velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 1999 se staráme, aby naši zákazníci dostávali jen to nejlepší z naší produkce. Jelikož naší hlavní činností je zpracování především čerstvých mořských ryb, klademe důraz na rychlost, kvalitu a flexibilitu. Tým lidí, kteří nám pomáhají těchto požadavků dosáhnout, jsou naším základním bohatstvím.

Pro nás nejsou naši zaměstnanci jen osobním číslem, lidským zdrojem, nebo anonymním článkem výroby. Pro nás jsou především lidmi, kolegy a platnými členy našeho týmu!
ID: 2248138  Datum zveřejnění: 31.8.2016