Technik údržby

Fjord Bohemia s.r.o.

Místo práce
Za Avii 914/2, 196 00 Praha 9 - Čakovice, Mělník, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zodpovědnost za údržbu a případné opravy výrobní linky a dalších provozních zařízení
- nastavování a seřizování strojů a strojního vybavení
- vyhledávání, diagnostika a opravy závad
- vedení technické dokumentace a knihy oprav
- zodpovědnost za preventivní a plánované údržby strojů dle plánu oprav
- nákup náhradních dílů, kooperace s nákupčí i externími firmami
- běžná údržba v rámci firmy a dle požadavků nadřízeného pracovníka.
Pozn. Údržba výrobních zařízení probíhá v prostorách se sníženou provozní teplotou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé mzdové ohodnocení
- stravenky – po zkušební době
- příspěvky na volnočasové aktivity
- dotované občerstvení na pracovišti
- výhodné ceny na firemní produkty
- zaškolení
- možnost profesního růstu
- možnost podílet se na zlepšování procesů výroby
- práce systémem krátký – dlouhý týden (jednosměnný provoz)
- práce na hlavní pracovní poměr
- dobrou dopravní dostupnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min.vzdělání středoškolské bez maturity
- manuální zručnost
- trestní bezúhonnost
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
- komunikativnost
- základní uživatelská znalost práce na PC
- platná vyhláška č.50/78 Sb. - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme společnost zaměřená na výrobu a zpracování všech druhů ryb a produktů s tím spojených. Na trhu zaujímáme pozici mezičlánku mezi dodavateli a konečnými klienty, a jsme tu jako jediná servisní platforma tohoto typu ve střední a východní Evropě. Jelikož se v současné době měníme, hledáme do svého týmu kvalitní a schopné pracovníky, kteří nám pomohou těchto změn docílit.

Za Avii 914/2
196 00 Praha 9 - Čakovice

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2393088   Datum zveřejnění: 22.11.2016