Vedoucí pracovník údržby

Fjord Bohemia s.r.o.

Za Avii 914/2, 196 00 Praha 9 - Čakovice, Praha, Okres Mělník, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zodpovědnost za vedení úseku údržby
- vedení a organizování práce v tomto úseku
- vyhledávání, diagnostika a opravy závad
- návrhy změn ke zlepšení technického a funkčního stavu provozu společnosti
- vedení technické dokumentace a knihy oprav
- zodpovědnost za preventivní a plánované údržby strojů dle plánu oprav
- kooperace s Manažerem nákupu a správy budovy i externími firmami při nákupu náhradních dílů
Pozn. Údržba výrobních zařízení probíhá v prostorách se sníženou provozní teplotou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi zajímavé mzdové ohodnocení
- stravenky – po zkušební době
- příspěvky na volnočasové aktivity - Ticket Benefit Card
- dotované občerstvení na pracovišti
- výhodné ceny na firemní produkty
- možnost odborného růstu
- možnost podílet se na zlepšování procesů výroby
- dobrou dopravní dostupnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min.vzdělání středoškolské bez maturity - elektrotechnický směr výhodou
- zkušenosti na obdobné pozici
- prokazatelné zkušenosti s vedením pracovníků
- trestní bezúhonnost
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
- základní uživatelská znalost práce na PC
- platná vyhláška č.50/78 Sb. - výhodou
- zkušenosti z potravinářské výroby - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 1999 se staráme, aby naši zákazníci dostávali jen to nejlepší z naší produkce. Jelikož naší hlavní činností je zpracování především čerstvých mořských ryb, klademe důraz na rychlost, kvalitu a flexibilitu. Tým lidí, kteří nám pomáhají těchto požadavků dosáhnout, jsou naším základním bohatstvím.

Pro nás nejsou naši zaměstnanci jen osobním číslem, lidským zdrojem, nebo anonymním článkem výroby. Pro nás jsou především lidmi, kolegy a platnými členy našeho týmu!
ID: 2393088  Datum zveřejnění: 17.1.2017