Skladník - Mrazák (26.000 Kč)

Fjord Bohemia s.r.o.

Místo práce
Za Avii 914/2, 196 00 Praha 9 - Čakovice, Hlavní město Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
26.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

- přijímat a vydávat zboží z mrazáku na základě objednávek a dodacích listů
- evidovat příjmuté a vyskladněné zboží skladu
- fyzicky naskladňovat, přeskladňovat a vyskladňovat zboží skladu
- kontrolovat uskladňované zboží, tak aby bylo řádně označeno a viditelně nepoškozeno
- provádět inventarizaci zboží na skladě, ve spolupráci s vedoucím skladu
- vést záznamy ke kritickým kontrolním bodům a interní dokumentaci
- dodržovat hygienické, bezpečnostní, protipožární a sanitační předpisy související s provozem skladu a v souladu s legislativními požadavky IFS a HACCP
- informovat manažera kvality nebo manažera skladu o zjištěných nedostatcích na zboží přijímaném, uskladněném nebo vydávaném – zejména označení, datum trvanlivosti a viditelné poškození
- v případě potřeby plnit úkoly zadaných svým nadřízeným, které souvisí s činností zaměstnavatele

Zaměstnanecké výhody, benefity

... a co Vám můžeme nabídnout?

- práci na hlavní pracovní poměr, po – pá.
- odpovídající finanční ohodnocení – mzda po zaučení 26 000 Kč hrubého.
- čtvrtletní bonusy, dle výsledků inventury
- práci na hlavní pracovní poměr
- stravenky (po zkušební době)
- příspěvky na volnočasové aktivity
- dotované občerstvení na pracovišti
- možnost profesního růstu
- výhodné ceny na firemní produkty
- přátelský kolektiv
- dobrou dopravní dostupnost

Informace o náboru

Hledáme především otužilce, neboť větší část pracovní činnosti probíhá v prostorách se sníženou provozní teplotou -20°C (z tohoto důvodu poskytujeme přestávky během provozu, nad rámec běžných přestávek na jídlo).

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Čím jste pro nás zajímaví?

zkušeností ze stejného, nebo podobného prostředí nutné.
spolehlivostí
trestní bezúhonností
zodpovědností, pečlivostí
pro-aktivním přístupem při plnění pracovních úkolů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme společnost zaměřená na výrobu a zpracování všech druhů ryb a produktů s tím spojených. Na trhu zaujímáme pozici mezičlánku mezi dodavateli a konečnými klienty, a jsme tu jako jediná servisní platforma tohoto typu ve střední a východní Evropě. Jelikož se v současné době měníme, hledáme do svého týmu kvalitní a schopné pracovníky, kteří nám pomohou těchto změn docílit.

Za Avii 914/2
196 00 Praha 9 - Čakovice
ID: 2656233   Datum zveřejnění: 4.10.2016