Administrátor produkce

Fjord Bohemia s.r.o.

Místo práce
Za Avii 914/2, 196 00 Praha 9 - Čakovice, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zadávání dat do pc a do systému např. 6K, Quantum
- administrativní podpora koordinátora produkce/manažera
- příjem zakázek od klientů společnosti, kontrola, popř. úprava jejich zadání
- komunikace s odběrateli a zákazníky
- příprava interních výrobních zakázek
- zpracování výrobních dat rozpracované výroby, hotových zakázek
- vedení dokumentace a záznamů
- spolupráce na neustálém zlepšování pracovních procesů a činností
- dodržování hygienických, bezpečnostních, protipožárních a sanitačních předpisů souvisejících s provozem skladu a v souladu s legislativními požadavky a požadavky IFS a HACCP
- v případě potřeby plnění úkolů zadaných svým nadřízeným, které neobsahuje tato pracovní náplň, ale souvisí s činností zaměstnavatele

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na hlavní pracovní poměr
- odpovídající platové ohodnocení
- možnost profesního růstu
- přátelský kolektiv
- stravenky - po zkušební době
- příspěvky na volnočasové aktivity, vzdělávání a zdravotní péči
- dotované občerstvení na pracovišti
- práce systémem krátký/dlouhý týden
- výhodné ceny na firemní produkty

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ vzdělání
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- proaktivní přístup při řešení pracovních úkolů
- samostatnost a schopnost pracovat pod tlakem
- týmový hráč
- velmi dobrou znalost práce s PC (zejm. Excel)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme společnost zaměřená na výrobu a zpracování všech druhů ryb a produktů s tím spojených. Na trhu zaujímáme pozici mezičlánku mezi dodavateli a konečnými klienty, a jsme tu jako jediná servisní platforma tohoto typu ve střední a východní Evropě. Jelikož se v současné době měníme, hledáme do svého týmu kvalitní a schopné pracovníky, kteří nám pomohou těchto změn docílit.

Za Avii 914/2
196 00 Praha 9 - Čakovice
ID: 2762815   Datum zveřejnění: 12.10.2016