Pracovník tryskárny nerezových ocelí

FK system - povrchové úpravy, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Chrlická 661, 664 42 Modřice, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-10
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (8122)

Pracoviště a kontakty

Firma:FK system - povrchové úpravy, s.r.o., IČ 27736717
Pracoviště:Chrlická 661, 664 42 Modřice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-10
Mzdové rozpětí:od 23000 do 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Jsme vedoucí firmou v oblasti moření, pasivace a povrchových úprav nerezových ocelí v ČR a SR.
Pracovní náplň:
- Provádění tryskání dílů z nerezových ocelí balotinou, manipulace s díly, řízení VZV, obsluha strojního vybavení tryskárny. Práce na ranní i odpolední směny.

Pracoviště:
Sídlo firmy na Chrlické ulici v Modřicích

Požadujeme:
- pracovitost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
- úkolovou mzdu dle množství a kvality provedené práce, průměrná hrubá mzda po zapracování cca 23.000,-Kč až 26.000,-Kč/měsíc
- příspěvek na stravenky
- v případě dobrých hospodářských výsledků celé firmy vánoční odměny
- perspektivní, zajímavé a dlouhodobé zaměstnání na dobu neurčitou

Uchazeči pošlou životopis se jménem, bydlištěm, věkem, dosaženým vzděláním a praxí.
Místo výkonu práce: Chrlická 661 , 664 42 Modřice

Poslední změna:2017-04-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 12476630724

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání