Specialista/tka zahraničního obchodu

FLAJZAR, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Lideřovská 151, 696 61 Vnorovy, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-06
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje, nákupu, marketingu a styku s veřejností (243)

Pracoviště a kontakty

Firma:FLAJZAR, s.r.o., IČ 01616161
Pracoviště:FLAJZAR, s.r.o. - Vnorovy, Lideřovská 151, Lidéřovice, 696 61 Vnorovy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-07-06
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Lidéřovská 151, 696 61 Vnorovy.
Vaším výsledkem práce budou noví dodavatelé a optimálně nakoupený materiál.
To zahrnuje především:
- komunikaci s dodavateli, také z nízkonákladových zemí
- projektové řízení externalizace výroby
- zajištění dopravy
- operativní nákup elektrotechnických součástí a podsestav
Co by Vám nemělo chybět?
- SŠ/VŠ, v oboru elektrotechniky výhodou
- dobré analytické, komunikační a vyjednávací schopnosti
- Samostatnost a flexibilita
- Znalost anglického jazyka
- Řidičský průkaz sk. B
- Výhodou pro Vás budou zkušenosti v oblasti nákupu
Co nabízíme:
- Odpovědnou práci s odpovídajícími kompetencemi, to zahrnuje mimo jiné výběr vlastního dodavatele
- Možnost cestovat a denně používat angličtinu
- Práci pro úspěšnou českou společnost firmu s řadou ocenění např. Inovátor Roku 2013, Firma roku Jihomoravského kraje 2013,…
- Zajímavé moderní produkty
- Malý přátelský kolektiv
- Hodnocení podle individuálních výsledků
Místo výkonu práce: Vnorovy (Veselí nad Moravou)
Pozice je vhodná také pro nadšené absolventy.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, těšíme se na Váš profesní životopis na adrese [email protected].
Příspěvek na stravování.

Poslední změna:2015-07-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 9189380749

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou