Svářeč kovů

Flash Steel Power, a.s. (MPSV)

Místo práce
Martinovská 3168, 723 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Flash Steel Power, a.s., IČ 25861697
Pracoviště:Flash Steel Power, a.s., Ostrava - Martinov, Martinovská 3168/48, 723 00 Ostrava 23

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-08-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ostrava - Martinov

Očekáváme:
- SŠ vzdělání - nejlépe vyučen v oboru zámečník
- Platný průkaz svářeče nebo certifikát pro metodu MIG/MAG
- Praxe ve svařování alespoň 2 roky, nejlépe svařování uhlíkových ocelí
- Výhodou oprávnění pro svařování tlakových nádob
- Spolehlivost, pečlivost,vysoce zodpovědný přístup k práci, samostatnost

Pracovní náplň:
- Provádění koutových nebo průvanových svárů do tloušťky materiálu až 100 mm
- Svařování plechů a potrubí (vše uhlíková ocel)

Nabízíme:
- Zodpovědnou pracovní náplň
- Vstřícné pracovní prostředí a kolektiv spolupracovníků
- Firemní bonusy - stravenky, 5 týdnů dovolené
- Mzda: základ 130 Kč/hod. + prémie 20%, celkem cca 25 000 Kč
- Nástup IHNED

Své životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]
Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky a s pozvánkou k pracovní zkoušce. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od odeslání životopisu, byla dána přednost jinému uchazeči.

Poslední změna:2015-08-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9289700768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou