Zámečníci/ce

Flash Steel Power, a.s. (MPSV)

Místo práce
Martinovská 3168, 723 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zámečníci strojů (72222)

Pracoviště a kontakty

Firma:Flash Steel Power, a.s., IČ 25861697
Pracoviště:Martinovská 3168/48, Martinov, 723 00 Ostrava 23

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:Martinovská č.p. 3168/48
723 00 Ostrava 23

Kontakt:tel.: 702154287 8.00-15.00, e-mail: [email protected]

Své životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]
Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky.
V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od odeslání životopisu, byla dána přednost jinému uchazeči.

Očekáváme:
- SŠ vzdělání - nejlépe vyučen v oboru montér, zámečník
- Praxe v oblasti montážních prací alespoň 3 roky (skládání ocelových konstrukcí, potrubních celků apod.)
- Schopnost orientovat se ve výkresové dokumentaci
- Schopnost měřit mikrometrem nebo posuvným měřítkem
- Základní znalost materiálů
- Vazačský průkaz
- Jeřábnický průkaz
- Průkaz paliče
- Spolehlivost, pečlivost, vysoce zodpovědný přístup k práci, samostatnost

Pracovní náplň:
- Skládání konstrukcí z prefabrikátů dle výkresové dokumentace
- Rovnání plamenem příp. mechanicky
- 2. směnný provoz

Nabízíme:
- Zodpovědnou pracovní náplň
- Vstřícné pracovní prostředí a kolektiv spolupracovníků
- Firemní bonusy - stravenky, 5 týdnů dovolené
- Mzda: základ 90 - 140 Kč/hod. + prémie 20%, celkem cca 25.000,- Kč
- Nástup IHNED

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12452540774

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s kovem
Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz, vazač
Činnosti na technických zařízeních - obsluha zdvihacích zařízení, jeřábník