Svářeči/čky kovů

Flash Steel Power, a.s. (MPSV)

Místo práce
Martinovská 3168, 723 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Flash Steel Power, a.s., IČ 25861697
Pracoviště:Martinovská 3168/48, Martinov, 723 00 Ostrava 23

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Martinovská č.p. 3168/48, Ostrava
Své životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]
Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky.
V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od odeslání životopisu, byla dána přednost jinému uchazeči.

Očekáváme:
-SŠ vzdělání - nejlépe vyučen v oboru zámečník
-Platný průkaz svářeče nebo certifikát pro metodu MIG/MAG
-Praxe ve svařování alespoň 2 roky, nejlépe svařování uhlíkových ocelí
-Výhodou oprávnění pro svařování tlakových nádob
-Spolehlivost, pečlivost, vysoce zodpovědný přístup k práci, samostatnost

Pracovní náplň:
-Provádění koutových nebo průvanových svárů do tloušťky materiálu až 100 mm
-Svařování plechů a potrubí (vše uhlíková ocel)

Nabízíme:
-Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
-Zodpovědnou pracovní náplň
-Vstřícné pracovní prostředí a kolektiv spolupracovníků
-Firemní bonusy - stravenky, 5 týdnů dovolené
-Mzda: základ 130,- Kč/hod. + prémie 20%, celkem cca 25.000,- Kč
-Nástup IHNED.

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12452550765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Zkoušky svařování