Strojník - obsluha kompostárny

Flenexa plus s.r.o. (MPSV)

Místo práce
335, 783 54 Přáslavice, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů (83411)

Pracoviště a kontakty

Firma:Flenexa plus s.r.o., IČ 24741621
Pracoviště:Flenexa plus s.r.o. - pracoviště, Přáslavice 335, 783 54 Přáslavice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bez vzdělání
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme spolehlivého strojníka na obsluhu kompostárny.

Náplň práce:
- HPP, nástup možný ihned, v případě zájmu je možné i DPP nebo brigárně
- provoz nakladače, provoz traktoru a kompostárenské technologie
- odpovědnost za technický stav technologie
- řízení organizace provozu kompostárny
- úklid areálu

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
- smysl pro zodpovědnost
- manuální zručnost
- zkušenosti s údržbou strojů výhodou
- zkušenost s řízením čelního nakladače, strojnický průkaz výhodou
- zkušenost s řízením traktoru, řidičský průkaz na traktor výhodou

Nabízíme:
- zodpovědnou práci pro stabilní společnost
- jistotu stabilní firmy, nadstandardní pracovní podmínky
- zaměstnanecké výhody (vzdělávání, rozšíření kvalifikace)
- mzdu složenou ze 3 složek (základní mzda, osobní ohodnocení, motivační složka)
- možnost pomoci při případných exekucích
- v případě potřeby zajistíme ubytování na firemní ubytovně. V případě přesunu s rodinou zajistíme ubytování v nově zrekonstruovaných nadstamdardních bytech.
- Nástupní prémie 10.000,- a zaučení k práci na stroji-strojní průkaz

Místo výkonu: Přáslavice u Olomouce

Poslední změna:2017-04-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12599340768