Plánovač junior

Flextronics International s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Staročernská 226, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
100 - 110 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci ve výrobě (43220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Flextronics International s.r.o., IČ 25559834
Pracoviště:Flextronics International s.r.o. [520], Staročernská 226, 53002 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 100 do 110 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, stravenky

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Planner Junior – DPP/DPČ

Náplň práce:
- Příprava příjmových dokumentů, plánování vykládek (kontejnerová a letecká přeprava)
- Pravidelná komunikace s dopravci a celním agentem
- Zpracovávání a aktualizace reportů (týdenní, měsíční)
- Komunikace v rámci společnosti

Požadujeme:
- Vzdělání ekonomického/logistického směru výhodou
- Znalost AJ podmínkou (denní e-mailová komunikace v AJ)
- Znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint...)
- Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
- Flexibilitu a komunikativnost

Nabízíme:
- Získání pracovních zkušeností při studiu
- Možnost dalšího zapracování v rámci firmy
- Mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a předchozí praxi
- Příspěvek na stravování
- Kontakt s moderní technikou a technologiemi
- Pracovní rozsah v rozmezí 20 hodin týdně

Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Pardubice, Černá za Bory
Pracovní smlouva: DPP/DPČ

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás písemně na e-mailovou adresu
[email protected]

Poslední změna:2017-01-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12073360790

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní