Krupiér/ka

FLICO s.r.o.

Místo práce
Komárkova 1294/10, Praha 11, 14800, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme mladé ambiciózní lidi pro práci v luxusních kasinech u nás i v zahraničí
Obsluha živé hry ( Americká ruleta, Black Jack, Poker, Pontoon, Texas Hod´em Poker)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadstandardní platové podmínky, práce v mladém kolektivu, možnost práce v zahraničí, rychlý pracovní růst.

Informace o náboru

Podmínkou je absolvování krupiérského kurzu v naší společnosti.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík, zákaznicky orientované chování. Znalost světových jazyků výhodou, ne podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost působí na trhu již od roku 1995.
ID: 1648163  Datum zveřejnění: 18.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19000 - 24000 Kč/měsíc