Seřizovač vstřikovacích lisů

FLÍDR s.r.o. (MPSV)

Místo práce
200, 572 01 Široký Důl, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení (31156)

Pracoviště a kontakty

Firma:FLÍDR s.r.o., IČ 60110813, http://www.flidr.cz
Pracoviště:Široký Důl 200, 572 01 Polička

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
Nasazení a sundání vstřikovacích forem, seřizování vstřikovacích lisů, dle technologických postupů a seřizovacích návodek, sledování a optimalizování vstřikovacích procesů.
Údržba, čištění, seřizování lineárních robotů včetně automatizace procesu výroby, provádění záznamů regulace do regulačních karet.
Vedení kolektivu operátorů a operátorek na směně cca 10 - 15 pracovníků, zadávání úkolů.

Požadujeme:
" Technický styl myšlení, znalost čtení ve výkresové dokumentaci, praxe v oboru vítána
" Řešení a odstraňování chyb v procesu vstřikování
" Znalost práce se vstřik. Stroji Wittmann Battenfeld /řízení B4 a B6/ a Selex - výhodou
" Znalost práce s programováním lineárních robotů Wittmann, APEX - výhodou
" Znalost práce s materiály ABS/ASA/PA6/PA66/PBT/PP/PE/PC/POM/PVC/TPE/TPU - výhodou
" Základní znalost konstrukce vstřikovacích forem
" Praxe v automobilovém průmyslu - výhodou
" ŘP skupiny B, pečlivost, samostatnost, pracovitost, zručnost
" Vhodné pro absolventy

Zázemí ryze české, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti,
hlavní pracovní poměr,
celoživotní vzdělávání, příspěvky na stravování,
14 platů včetně mimořádných odměn podílu na hospodářském výsledku firmy,
sociální program firmy pro perspektivní zaměstnance,
příjemné pracovní prostředí,
mladý kolektiv,
nástup dohodou
po ukončení zkušební doby možnost navýšení hodinové mzdy.

Poslední změna:2016-12-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 11811590770

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity