Pracovník technické kontroly a měrového střediska

FLÍDR s.r.o. (MPSV)

Místo práce
200, 572 01 Široký Důl, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-21
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (31155)

Pracoviště a kontakty

Firma:FLÍDR s.r.o., IČ 60110813, http://www.flidr.cz
Pracoviště:Široký Důl 200, 572 01 Polička

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-21
Mzdové rozpětí:od 20000 do 28000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
Provádění průběžné výrobní kontroly výroby dle kontrolních a pracovních návodek a kontrolního plánu včetně vedení záznamů o kontrole.
Zajištění zastavení výroby v případě zjištění neshody a opětovné spuštění výroby po odstranění neshody
Sledování funkčnosti a čistoty kontrolních přípravků a měřidel.
Provádění likvidace NOK kusů
Zpracovávání záznamů kvality a měrové protokoly
Požadujeme:
Měření dílů na CNC souřadnicovém měřícím stroji (včetně programování), profiloměru a běžných měřidel. Zpracování vzorkovacích zpráv, spolupráce s projektovým manažerem v rámci PPAP, VDA 2. Identifikace neshod, koordinace nápravných a preventivních opatření.
Min. SŠ v oboru strojírenství nebo informačních systémů - výhodou
Schopnost číst technické výkresy (tolerance tvary a polohy)
Znalost nástrojů kvality a statických metod výhodou.
Uživatelská znalost MS Office.
Týmová práce, důslednost.
Samostatnost, orientace za kvalitě odvedenou práci, efektivní komunikace.
Znalost ISO TS 16949:2009, FQF7, VDA 9000 včetně souvisejících příruček a svazků výhodou.
Aktivní řidič skupiny B
Znalost AJ výhodou!
Zaměstnanecké výhody8): Hlavní pracovní poměr
Perspektivním zaměstnancům bez výše uvedených požadavků praxe a znalostí v rámci procesu celoživotního vzdělávání umožníme tyto znalosti získat a dále rozvíjet.
Zázemí ryze české, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti.
14 platů včetně mimořádných odměn podílu na hospodářském výsledku firmy
Sociální program firmy pro perspektivní zaměstnance
Studium cizích jazyků v rámci pracovního poměru a pracovní doby
Příjemné pracovní prostředí
Mladý kolektiv

Poslední změna:2017-03-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 12370650755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B