Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

FLÍDR s.r.o. (MPSV)

Místo práce
200, 572 01 Široký Důl, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-03
Mzdové podmínky (brutto)
13500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:FLÍDR s.r.o., IČ 60110813, http://www.flidr.cz
Pracoviště:Široký Důl 200, 572 01 Polička

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-03
Mzdové rozpětí:od 13500 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
" Zajišťovat přehledné uspořádání materiálu a dílců ve skladě, všechny skladované dílce a materiál musí být řádně označeny a uloženy v souladu se situačním plánem skladu - FIFO.
" Expedice zboží, příjem zboží do skladu v souladu s dodacím listem nebo fakturou.
" Plnit úkoly uložené přímým nadřízeným a jednatelem společnosti, dodržovat předpisy o bezpečnosti a ochraně zdraví pracovníků a předpisy o požární ochraně společnosti.
Požadujeme: Oprávnění na VZV výhodou, Jeřáb, vazač výhodou, ŘP skupiny B, znalost práce na PC (Microsoft office), trestní bezúhonnost, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost, smysl pro pořádek, flexibilita, schopnost učit se novým věcem, praxe ve skladu vítána, technický obor výhodou
Zázemí ryze české, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti,
hlavní pracovní poměr,
celoživotní vzdělávání, příspěvky na stravování,
14 platů včetně mimořádných odměn podílu na hospodářském výsledku firmy,
sociální program firmy pro perspektivní zaměstnance,
příjemné pracovní prostředí,
mladý kolektiv,
nástup dohodou
po ukončení zkušební doby možnost navýšení hodinové mzdy.

Poslední změna:2017-05-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 12192050766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B