Bezpečnostní pracovník/pracovnice

FLS One s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Masarykovo náměstí 2799, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
70 - 78 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci ostrahy, strážní (54142)

Pracoviště a kontakty

Firma:FLS One s.r.o., IČ 26206757
Pracoviště:FLS One s.r.o. - pracoviště, Masarykovo náměstí 2799, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-05-02
Mzdové rozpětí:od 70 do 78 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Bezpečnostní pracovník – Pardubice
Pro našeho významného klienta, českou společnost s více než dvacetiletou tradicí, hledáme vhodné kandidát na pozici Bezpečnostního pracovníka.
Náplň práce:
- Zajištění ochrany osob a majetku na objektu
- Kontrola příchozích a odchozích osob
- Asistence při mimořádných událostech
- Pochůzková činnost
- Kontrola dodržování požárních a bezpečnostních předpisů
Požadujeme:
- Věk min. 18 let
- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
- Čistý trestní rejstřík
- Dobrý zdravotní a fyzický stav
- Spolehlivost, samostatnost, důslednost, dobré vystupování a flexibilitu
- Umění jednat s lidmi
- Osvědčení o profesní kvalifikaci "Strážný" - výhodou (je možné absolvovat u nás)
- Praxe u bezpečnostní služby - výhodou
Nabízíme:
- Práci na DPP
- Stálé a perspektivní zaměstnání
- Jistotu zaměstnání a pravidelné výplaty mzdy
- Týdenní zálohy ve výší 2000,- až 3000,- Kč
- Bonus za přivedení nového pracovníka 2 000 Kč
- Možnost osobního růstu a odborné kvalifikace
- Zaškolení a výcvik
- Reprezentativní firemní oblečení
- Možnost absolvovat školení a získat osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný
- Možnost získání celosvětově uznávané certifikace v oblasti poskytování první pomoci EFR (Emergency First Response)
- Kurzy sebeobrany, první pomoci, asertivity a mnoho jiné
Zaměstnanecké výhody:
- Týdenní zálohy, možnost si udělat Profesní kvalifikaci strážného
Nástup možný IHNED.
Místo je vhodné i pro absolventy.

V případě zájmu, nám prosím zašlete strukturovaný životopis na adresu [email protected] nebo zavolejte na telefonní číslo 778 706 678.

Poslední změna:2016-04-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 10691490739

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání