Sociální pracovník/ice v centru duševního zdraví v chomutově

Fokus Labe (MPSV)

Místo práce
Na Příkopech 156, 430 01 Chomutov, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti sociální práce (2635)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fokus Labe, IČ 44226586
Pracoviště:Fokus Labe - pracoviště, Na Příkopech 156, 430 01 Chomutov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu zaslat profesní životopis a motivační dopis na email: [email protected]

Místo výkonu práce - Fokus Labe - pracoviště, Na Příkopech č.p. 156, 430 01 Chomutov 1

Popis pracovního místa:
Sociální pracovník pro přímé poskytování sociálních služeb uživatelům (konkrétně služby Sociální rehabilitace). Služby jsou poskytovány formou ambulantní a terénní v pracovních dnech. Cílovou skupinou jsou lidé s duševním onemocněním nad 18 let věku. V rámci poskytování služeb je samozřejmostí týmová spolupráce se zdravotnickými službami. Více informací o poskytovaných službách naleznete na webových stránkách sdružení www.fokuslabe.cz.

Požadujeme:
1. Vzdělání VŠ/VOŠ sociální práce, speciální či sociální pedagogika a dalších oborech příbuzných (dle §110 odst. 4 zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách) nebo VOŠ zdravotní sestra
2. Praxe v oblasti sociálních služeb/zdravotnictví vítána, obdobně kurzy v oblasti krizové intervence, recovery, práce s rodinou aj.
3. Zodpovědnost a základní komunikační dovednosti pro práci s lidmi s duševním onemocněním a schopnost týmové i samostatné práce.
4. Bezúhonnost.
5. Motivaci dále se vzdělávat v dané oblasti práce.

Nabízíme:
1. Zajímavou práci v nově vznikajícím multidisciplinárním týmu Centra duševního zdraví
2. Smysluplné pracovní uplatnění v oblasti poskytování sociálních služeb duševně nemocným lidem.
3. Záruku odbornosti prováděné práce.
4. Další profesní růst formou vzdělávání v dané oblasti.
5. Práci v týmu, podpora formou vnitřní a vnější supervize.

Poslední změna:2016-07-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chomutov

číslo volného místa: 11046900776

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání