Sociální pracovník, zdravotní sestra

FOKUS MLADÁ BOLESLAV - sdružení pro péči o duševně nemocné (MPSV)

Místo práce
Kutnohorská 21, 280 02 Kolín, Okres Kolín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (34123)

Pracoviště a kontakty

Firma:FOKUS MLADÁ BOLESLAV - sdružení pro péči o duševně nemocné, IČ 48678767
Pracoviště:FOKUS MLADÁ BOLESLAV - provoz Kolín, Kutnohorská, Kutnohorská 21, Kolín IV, 280 02 Kolín 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt:
telefonicky: Jiránek Michal, tel.: 775 562 068
e-mailem: [email protected]
osobně: Kutnohorská 21, Kolín pondělí 8:00 - 12:00

Požadujeme:
- VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání (sociální pracovník nebo zdravotní sestra)
- osobnostní předpoklady a zájem o práci s duševně nemocnými klienty
- uživatelskou znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- bezúhonnost

Nabízíme:
- práci v přátelské atmosféře malého týmu
- zajímavou samostatnou práci s klienty
- příležitosti k dalšímu vzdělávání a osobnostnímu růstu
- platové ohodnocení obvyklé v sociálních službách

Zájemce prosíme o zaslání (e-mailem) strukturovaného životopisu a motivačního dopisu (zdůvodnění svého zájmu o nabízenou práci). Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Předpokládaný nástup květen 2017.

Poslední změna:2017-04-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kolín

číslo volného místa: 12500880724

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Požadované vzdelání:Ošetřovatelství
Sociální péče
Sociální práce
Sociální práce a sociální pedagogika
Sociální činnost