Regionální projektový manažer (pro jihočeský kraj)

FOND DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ (MPSV)

Místo práce
České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fond dalšího vzdělávání, IČ 00405698
Pracoviště:Fond dalšího vzdělávání-Regionální kancelář FDV, České Budějovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:
Místo výkonu práce: pracoviště pro Jihočeský kraj - regionální kancelář FDV - České Budějovice
Kontaktní osoba pro první kontakt: Mgr. Ludmila Luxová - e-mail: [email protected]
Jsme fond dalšího vzdělávání, fond, který sdružuje informace,znalosti a odborníky. Pomáháme lidem růst, uplatnit se na trhu práce i ve společnosti. Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici: REGIONÁLNÍ PROJEKTOVÝ MANAŽER (PRO JIHOČESKÝ KRAJ)
(Regionální projektový manažer pro účely realizace dvou projektů "Vzdělávání praxí pro zvýšení zaměstnanosti" (registrační číslo projektu: CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_123/0002761) a "Cesta k uplatnění na trhu práce" (registrační číslo projektu: CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_123/0002762) DO REDIONÁLNÍ KANCELÁŘE V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH (PRO JIHOČESKÝ KRAJ).
Projekt Vzdělávání praxí pro zvýšení zaměstnanosti je zaměřen především na osoby znevýhodněné na trhu práce (nezaměstnané, rodiče vracející se na trh práce, nízkokvalifikované apod.), kterří prostřednictvím vzdělávání praxí mohou zvýšit své kompetence a dále se prakticky vzdělávat.
Projekt Cesta k uplatnění na trhu práce je zaměřen na studenty, kterým pomáhá získat praktické zkušenosti ještě před ukončením studia tím, že pro ně zajišťuje komplexní vzdělávací kurz zaměřený na praktické dovednosti i měkké kompetence).
CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
- Min. SŠ vzdělání s maturitou, VŠ vzdělání výhodou
- Dobrou znalost daného regionu a jeho specifik,zájem o oblast vzdělávání a zaměstnanosti
- Výborné komunikační schopnosti (verbální i písemné)
- Vstřícné a profesionální vystupování
- Velmi dobré organizační schopnosti
- Zodpovědné a proaktivní jednání, flexibilita
- Dobrou uživatelskou znalost MS Office (zejména Word, Excel a Outlook)
- Ochotu cestovat po daném regionu (1-2x měsíčně také do sídla FDV - Praha)
- Občanskou bezúhonnost
Výhodou :
- Zkušenosti v oblasti poskytování poradenství
- Řidičský průkaz sk. B
- Zkušenosti s administrací projektů z ESF
CO BUDETE DĚLAT :
- Poskytovat informace o projektech v daném regionu
- Zajišťovat komplexní poradenské služby pro účastníky projektu - individuální poradenství (osobní pohovory s uchazeči při rozhodování v otázkách vzdělávání, profesní přípravy a možnosti zapojení se do projektu) a materiálně-technickou pomoc a podporu (registrace, rozvržení činností, dokládání dokumentace aj.)
- Aktivně vyhledávat a oslovovat potenciální účastníky projektů, navazovat spolupráci s krajskými institucemi (ÚP, KHK, školy, NO, oborové asociace a svazy aj.)
- Prezentovat přínos projektů - pořádat a účastnit se na informačních akcích, spolupracovat na přípravě informačních sdělení, vyhledávat vhodné komunikační kanály, navazovat kontakty s mediálními subjekty
- Realizovat kontrolní činnost v daném regionu
- Monitorovat aktuální situaci v kraji, zejména v oblasti zaměstnanosti a sociální politiky
- Aktivně spolupracovat s ostatními krajskými manažery a dalšími agendami projektů
CO VÁM NABÍZÍME:
- Hlavní pracovní poměr na dobu určitou do konce trvání projektu (28.2.2019)
- Plný, případně poloviční pracovní úvazek
- Odpovídající a motivující mzdové ohodnocení (organizace nepodléhá nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
- Možnost podílet se na realizaci zajímavého projektu podpořeného z fondů EU
- Práci v příjemném kolektivu
- Pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- Indispoziční volno
- Příspěvek na stravné (stravenky)
- Pracoviště v Českých Budějovicích
NÁSTUP:

Poslední změna:2016-12-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8

číslo volného místa: 11820840787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz, sk. B