Účetní všeobecní

FOND DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ (MPSV)

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Fond dalšího vzdělávání, IČ 00405698
Pracoviště:Fond dalšího vzdělávání - 003, Praha

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce : hl. m. Praha
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - [email protected]
Kontaktní osoba : paní Andrea Jandová
Upřesňující informace :
Jsme Fond dalšího vzdělávání, fond, který sdružuje informace, znalosti a odborníky. Pomáháme lidem růst, uplatnit se na trhu práce i ve společnosti. Právě hledáme nové kolegy nebo kolegyně na pozici:

ÚČETNÍ
Co od Vás očekáváme:
" SŠ vzdělání ekonomického směru
" Přehled o účetních a daňových předpisech (zejména Vyhláška č. 410/ 2009 Sb., Zákon č. 218/2000 Sb. o rozpočtových pravidlech, Zákon č. 320/2001 Sb. o finanční kontrole ve veřejné správě, Vyhláška 270/2010 Sb. o inventarizaci majetku a závazků a další související legislativa)
" Znalost podvojného účetnictví pro příspěvkové organizace podle vyhlášky 410/2009 Sb. a příslušných českých účetních standardů
" Aktivní znalost práce na PC (MS Office)
" Výborná uživatelská znalost ERP systému Helios Green, především pak v oblasti evidence majetku
" Analytické myšlení, systematičnost
" Dobré komunikační a organizační dovednosti
" Loajalitu a spolehlivost
" Přesnost, pečlivost, samostatnost
" Aktivní a zodpovědný přístup k řešení problémů
" Schopnost týmové práce
" Občanskou bezúhonnost
Co budete dělat:
" Účetní operace v souladu s platnými účetními předpisy pro příspěvkové organizace a vnitropodnikovými směrnicemi organizace
" Evidence faktur včetně jejich likvidace
" Příprava podkladů pro rozúčtovávání nákladů dle interní metodiky
" Rekonciliace zpracovávaných rozvahových účtů
" Kontrola saldokonta
" Účtování a vedení evidence majetku organizace v systému Helios Green
Co Vám nabízíme:
" Hlavní pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s výhledem přechodu na dobu neurčitou
" Plný pracovní úvazek
" Odpovídající a motivující mzdové ohodnocení (organizace nepodléhá nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
" Pružnou pracovní dobu
" 5 týdnů dovolené
" Indispoziční volno
" Příspěvek na stravné (stravenky)
" Pracoviště v Praze 7 - Holešovicích
Předpokládaný termín nástupu: leden 2017 (případně dle dohody).
Přihlášku do výběrového řízení obsahující strukturovaný profesní životopis (včetně kontaktních údajů) a motivační dopis zasílejte v elektronické podobě na adresu [email protected] nejpozději do 20. 1. 2017, (do předmětu uveďte "Účetní"), nebo poštou na adresu: FDV (Lidské zdroje), Na Maninách 876/7, 107 00 Praha 7.

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8

číslo volného místa: 11976640732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, aktivní znalost (MS Office), výborná znalost ERP systému Helios Green