Finanční manažer - senior

FOND DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ (MPSV)

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (4110)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fond dalšího vzdělávání, IČ 00405698
Pracoviště:Fond dalšího vzdělávání - 003, Praha

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce : hl. m. Praha
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - [email protected]
Kontaktní osoba : paní Andrea Jandová
Upřesňující informace :
Jsme Fond dalšího vzdělávání, fond, který sdružuje informace, znalosti a odborníky. Pomáháme lidem růst, uplatnit se na trhu práce i ve společnosti. Právě hledáme nové kolegy nebo kolegyně na pozici:

FINANČNÍ MANAŽER SENIOR (v rámci projektů financovaných z prostředků OP Zaměstnanost)

Požadavky:

- VŠ, případně SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru doplněné praxí v oboru (min. 1 rok)
- Zkušenost v oblasti strukturálních fondů Evropské unie minimálně 2 roky
- Samostatnost, časová flexibilita
- Práce s MS Office (zejména excel) na výborné úrovni
- Komunikativnost a týmového ducha
- Proaktivní přístup, schopnost řešit více úkolů s důrazem na detail
- Pečlivost, spolehlivost
- Výhodou znalost ERP systému Helios Green
Náplň práce:

- Příprava projektových záměrů v rámci OP Z, tvorba rozpočtů projektů a finančních plánů v souladu s pravidly způsobilých výdajů
- Nastavování interních finančních procesů realizace projektů, tvorba interních metodik
- Kontrola účetních dokladů a jejich příprava k zaúčtování
- Sledování čerpání rozpočtů projektů, práce s výstupy z účetnictví organizace
- Příprava zpráv o realizaci projektu, včetně žádostí o platbu
- Tvorba predikcí čerpání a pravidelných reportů pro vedení organizace
- Zodpovědnost za finanční řízení projektu
- Připomínkování interních směrnic a metodik organizace
Nabízíme:

- Hlavní pracovní poměr na dobu určitou, pracovní smlouva na dobu trvání projektu (do 31. 5. 2019)
- Plný pracovní úvazek
- Zajímavou a odpovědnou práci v oboru strukturálních fondů EU v příjemném a zkušeném kolektivu
- Odpovídající mzdové ohodnocení (organizace nepodléhá nařízení vlády č. 564/2006 Sb.,
o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
- 5 týdnů dovolené
- Indispoziční volno
- Pružnou pracovní dobu
- Příspěvek na stravné
- Pracoviště v Praze 7 - Holešovicích

Předpokládaný termín nástupu: únor/březen 2017 (případně dle dohody).
Přihlášku do výběrového řízení obsahující strukturovaný profesní životopis (včetně kontaktních údajů) a motivační dopis zasílejte v elektronické podobě na adresu [email protected] nejpozději do 28.2. 2017, (do předmětu uveďte "Finanční manažer senior"), nebo poštou na adresu: FDV (Lidské zdroje), Na Maninách 876/7, 107 00 Praha 7.

Poslední změna:2017-02-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8

číslo volného místa: 12085790758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, MS Office zejména Excel -výborná úroveň
Jiné, výhodou ERP systém Helios Green