Regionální projektový manažer pro moravu a slezsko

FOND DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ (MPSV)

Místo práce
Na Maninách 876, 170 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fond dalšího vzdělávání, IČ 00405698
Pracoviště:Fond dalšího vzdělávání - 002, Na Maninách 876/7, Holešovice, 170 00 Praha 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce : Brno-město
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - [email protected]
Kontaktní osoba : paní Jitka Matoušková
Jsme Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace MPSV. Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici:
KONZULTANT DOBROVOLNICKÝCH AKTIVIT REGION MORAVA A SLEZSKO (ÚVAZEK 0,5)
pro účely realizace projektu "Dobrovolnictví ve veřejné správě" (registrační číslo projektu: CZ.03.3.X/0.0/0.0/15_018/0005458)

Projekt Dobrovolnictví ve veřejné správě připravuje a ověřuje systém dobrovolnických programů v rámci veřejné správy jako inovačního nástroje informálního učení zaměstnanců, který zvyšuje efektivitu zapojené organizace, blahodárně působní na organizační kulturu a podporuje vzájemnou spolupráci. V rámci projektu budou nastavovány a realizovány dobrovolnické programy pro zaměstnance veřejné správy na míru každému zapojenému subjektu.

Požadujeme:
o Min. SŠ vzdělání s maturitou
o Min. 2 roky praxe v oblasti koordinace lidských zdrojů, zkušenosti v oblasti koordinace dobrovolnických a neziskových aktivit nebo veřejné správy vítány
o Výborné komunikační schopnosti a dovednosti (verbální i písemné)
o Vstřícné a profesionální vystupování
o Velmi dobré organizační schopnosti, pečlivost, flexibilitu
o Zodpovědný a proaktivní přístup
o Schopnost řešit stresové a nenadálé situace
o Ochotu cestovat pravidelně v rámci svěřeného regionu (Morava a Slezsko)
o Občanskou bezúhonnost
o Dobrou uživatelskou znalost MS Office (zejména Word, Excel a Outlook)
o Zkušenost v oblasti koordinace dobrovolnictví výhodou

Náplň práce:
o Osobní komunikace se zapojenými subjekty veřejné správy (obecní a krajské úřady) ve svěřeném regionu
o Osobní komunikace se zaměstnanci subjektů veřejné správy ve svěřeném regionu
o Osobní komunikace s dobrovolnických centry, neziskovými a příspěvkovými organizacemi ve svěřeném regionu
o Získávání zpětné vazby od účastníků projektu
o Poskytování poradenství v oblasti dobrovolnictví
o Administrativa spojená s realizací projektu a práce s informačním portálem projektu

Nabízíme:
o Poloviční pracovní úvazek
o Pracovní smlouvu na dobu trvání projektu (květen 2019)
o Odpovídající a motivující mzdové ohodnocení (organizace nepodléhá nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
o Možnost podílet se na realizaci zajímavého projektu podpořeného z fondů EU
o Práci v příjemném kolektivu
o Pružnou pracovní dobu
o Možnost využití práce z domova
o 5 týdnů dovolené
o Indispoziční volno (tzv. sick days)
o Stravenky
o Pracoviště se sídlem v Brně
Nástup: 1. 4. 2017 nebo dle dohody
Přihlášku do výběrového řízení obsahující strukturovaný profesní životopis (včetně kontaktních údajů) a motivační dopis zasílejte v elektronické podobě na adresu [email protected] (do předmětu uveďte "Konzultant dobrovolnických aktivit regionu Morava a Slezsko"), případně ji předložte v tištěné podobě na recepci FDV, a to nejpozději do 24. 2. 2017.
Pokud se Vám neozveme do dvou týdnu od zaslání životopisu, upřednostnili jsme jiné uchazeče.

Poslední změna:2017-02-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8

číslo volného místa: 12199940746

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, dobrá uživatelská znalost MS Office - zejména Word, Excel,Outlook