Analytik/evaluátor

FOND DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ (MPSV)

Místo práce
Na Maninách 1043, 170 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výzkumní a vývojoví pracovníci v oboru sociologie, antropologie a v příbuzných oborech (26321)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fond dalšího vzdělávání, IČ 00405698
Pracoviště:Na Maninách 1043/20, Holešovice, 170 00 Praha 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce : hl. m. Praha
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - [email protected]
Kontaktní osoba : paní Jitka Matoušková
Upřesňující informace :
Jsme Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace MPSV. Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici:
ANALYTIK/EVALUÁTOR
pro účely realizace projektu "Dobrovolnictví ve veřejné správě" (registrační číslo projektu: CZ.03.3.X/0.0/0.0/15_018/0005458)

Projekt Dobrovolnictví ve veřejné správě připravuje a ověřuje systém dobrovolnických programů v rámci veřejné správy jako inovačního nástroje informálního učení zaměstnanců, který zvyšuje efektivitu zapojené organizace, blahodárně působní na organizační kulturu a podporuje vzájemnou spolupráci. V rámci projektu budou nastavovány a realizovány dobrovolnické programy pro zaměstnance veřejné správy na míru každému zapojenému subjektu.

Požadujeme:
o vysokoškolské vzdělání ukončené nebo neukončené (v posledním ročníku magisterského studie nebo v doktorandském studiu) nejlépe v oboru sociologie, statistika, veřejná politika, ekonomie, antropologie apod.
o Minimálně rok praxe v kvalitativním a/nebo kvantitativním výzkumu
o Přehled a zkušenost s použitím kvantitativních metod sběru a analýzy dat (příprava dotazníku, sběr a třídění dat a jejich analýza)
o Výhodou přehled a zkušenost s použitím kvalitativních metod sběru a analýzy dat (hloubkové rozhovory, fokusní skupiny, metody analýzy a vymezení problémů např. strom problémů, SWOT aj.)
o Výhodou praxe či alespoň přehled ve statistické analýze experimentálních a kvaziexperimentálních dat z evaluací
o Pokročilá znalost práce s SPSS
o Prezentační dovednosti
o Samostatnost, časová flexibilita, preciznost, analytické myšlení, konstruktivní řešení problémů, týmový duch
o Práce s MS Office na výborné úrovni

Náplň práce:
o Spolupráce na procesní a dopadové evaluaci projektu Dobrovolnictví ve veřejné správě
o Příprava nástrojů sběru dat (dotazníky, scénáře pro rozhovory aj.)
o Sběr dat (realizace rozhovorů, etnografický výzkum)
o Analytická a statistická práce s daty
o Interpretace dat a prezentace výsledků

Nabízíme:
o Hlavní pracovní poměru na dobu určitou (na plný i zkrácený úvazek), pracovní smlouvu na dobu trvání projektu (květen 2019)
o Odpovídající a motivující mzdové ohodnocení (organizace nepodléhá nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
o Možnost podílet se na realizaci zajímavého projektu podpořeného z fondů EU
o Práci v příjemném kolektivu
o Pružnou pracovní dobu
o 5 týdnů dovolené
o Indispoziční volno (tzv. sick days)
o Stravenky
o Pracoviště v Praze 7 - Holešovicích

Nástup: 1. 4. 2017 nebo dle dohody

Přihlášku do výběrového řízení obsahující strukturovaný profesní životopis (včetně kontaktních údajů) a motivační dopis zasílejte v elektronické podobě na adresu [email protected] (do předmětu uveďte "Analytik/evaluátor"), případně ji předložte v tištěné podobě na recepci FDV, a to nejpozději do 20. 3. 2017.

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8

číslo volného místa: 12304520714

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, práce s MS Office na výborné úrovni