Mzdová účetní

FOND DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ (MPSV)

Místo práce
Na Maninách 1043, 170 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní mzdoví (33132)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fond dalšího vzdělávání, IČ 00405698
Pracoviště:Na Maninách 1043/20, Holešovice, 170 00 Praha 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce : hl. m. Praha
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - [email protected]
Kontaktní osoba : paní Andrea Jandová
Upřesňující informace :
Jsme Fond dalšího vzdělávání, fond, který sdružuje informace, znalosti a odborníky. Pomáháme lidem růst, uplatnit se na trhu práce i ve společnosti. Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici:
MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

Co od Vás očekáváme:
" Min. SŠ vzdělání
" Min 3 roky aktivní praxe při zpracování mezd a zpracování ročního zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti zaměstnanců
" Dobrá znalost pracovně-právních a mzdových předpisů, orientace v pracovně-právní legislativě, znalost mzdové problematiky, orientace v legislativě zdravotního, sociálního a důchodového pojištění
" Odborné znalosti v oblasti zpracování mezd
" Znalost účetnictví a daňového systému
" Aktivní znalost práce na PC (MS Office), znalost systému Helios Green výhodou
" Dobré komunikační a organizační dovednosti
" Loajalitu a spolehlivost
" Přesnost, pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup
" Schopnost týmové práce, odolnost vůči stresu

Náplň práce:
" Samostatné vedení mzdové a personální agendy ve středně velké příspěvkové organizaci
" Výpočet mzdy zaměstnanců, resp. jednotlivých složek mzdy, náhrad atd.
" Příprava podkladů pro zpracování mezd včetně mzdové závěrky a ročního zúčtování
" Zpracování ročního zúčtování daně z příjmu ze závislé činnosti zaměstnanců
" Zpracování potvrzení a dalších dokumentů pro zaměstnance
" Kontrolní činnost podle pokynů a stanovených postupů, kontrola docházky a zákonných požadavků
" Importy a exporty ze mzdového systému
" Vedení mzdové evidence a výkaznictví, komunikace s oprávněnými institucemi
" Související administrativa a reporting
" Kontrola a evidence podkladů ke zpracování mezd (dočasné pracovní neschopnosti, ošetřování člena rodiny, dovolenky, aj.)
" Provádění srážek ze mzdy zaměstnancům na základě výkonu rozhodnutí
" Rekapitulace mezd pro finanční účtárnu
" Archivace veškerých dokladů mzdového účetnictví

Nabízíme:
" Hlavní pracovní poměr na dobu určitou
" Práci v příjemném kolektivu
" Pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova
" Odpovídající mzdové ohodnocení
" 5 týdnů dovolené
" Příspěvek na stravné (stravenky)
" Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání v dané problematice
" Pracoviště v Praze 7 - Holešovicích

Nástup: ihned (případně dle dohody)

Přihlášku do výběrového řízení obsahující strukturovaný profesní životopis (včetně kontaktních údajů) a motivační dopis zasílejte v elektronické podobě na adresu [email protected] (do předmětu uveďte "Mzdový/á účetní"), nebo poštou na adresu: Fond dalšího vzdělávání, Na Maninách 876/7, 107 00 Praha 7.
Případně ji předložte v tištěné podobě na recepci FDV.
V případě, že Vás nekontaktujeme do dvou týdnů od zaslání životopisu, vybrali jsme jiného uchazeče.

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8

číslo volného místa: 12304530705

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, aktivní MS Office, znalost Helios Green výhodou