Odborný/á asistent/ka - administrativní zajištění agendy

FOND DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ (MPSV)

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fond dalšího vzdělávání, IČ 00405698
Pracoviště:Fond dalšího vzdělávání Praha, Praha

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce : hl.m. Praha
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - [email protected]
Kontaktní osoba : paní Andrea Jandová
Upřesňující informace :
Odborná asistentka / odborný asistent - administrativní zajištění agendy
Fond dalšího vzdělávání zajišťuje pro Ministerstvo práce a sociálních věcí část agendy akreditací spočívající ve věcné správě informačního systému, prostřednictvím kterého vzdělavatelé podávají žádosti o akreditace vzdělávacích programů v sociální oblasti. Součástí této činnosti je komunikace se vzdělavateli, příprava žádostí pro akreditační komisi ministerstva a zabezpečení související administrativy.
Požadujeme:
" SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
" praxi v administrativě (zkušenosti se spisovou službou vítány)
" pokročilou znalost práce s kancelářskými programy na PC
" zkušenosti s prací s informačními systémy, portály
" výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování
" systematický přístup k práci
" pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu
" organizační schopnosti
" smysl pro týmovou spolupráci, loajalitu
" kladný vztah k oblasti dalšího profesního vzdělávání

Náplň práce:
" administrativní zabezpečení agendy - vyřizování korespondence, zakládání dokumentů, vedení korespondence ve spisové službě
" práce v informačním systému agendy akreditací - kontroly, komunikace s uživateli systému, zadávání dat
" organizační zajištění seminářů, pracovních setkání, příprava zápisů
" organizační zajištění služebních cest - cestovní příkazy, objednávka ubytování

Nabízíme:
" hlavní pracovní poměr na dobu určitou
" plný pracovní úvazek
" odpovídající a motivující mzdové ohodnocení (organizace nepodléhá nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
" práci v příjemném týmu
" 5 týdnů dovolené
" indispoziční volno (tzv. sick days)
" stravenky
" pracoviště v Praze 7 - Holešovicích

Nástup: dle dohody

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v elektronické podobě na adresu [email protected] (do předmětu uveďte "Odborná asistentka / odborný asistent"), nebo poštou na adresu: FDV (Lidské zdroje), Na Maninách 876/7, 107 00 Praha 7, a to do 25. dubna 2017.

Poslední změna:2017-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8

číslo volného místa: 12528360727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, pokročilá znalost s programy na PC