Realizátor regionálních aktivit pro kraj ústecký (v projektu prokop - central „prohlubování kompetencí pro zvyšování zaměstnatelnosti ii“)

FOND DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ (MPSV)

Místo práce
Na Maninách 1043, 170 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 34000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů (2424)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fond dalšího vzdělávání, IČ 00405698
Pracoviště:Na Maninách 1043/20, Holešovice, 170 00 Praha 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 34000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Realizátor regionálních aktivit pro kraj Ústecký (v projektu PROKOP - central „Prohlubování kompetencí pro zvyšování zaměstnatelnosti II“) (Projekt PROKOP - central „Prohlubování kompetencí pro zvyšování zaměstnatelnosti II" je zaměřen především na podporu cílové skupiny nezaměstnaných osob dlouhodobě vedených v evidenci Úřadu práce ČR (ÚP ČR), osob ohrožených na trhu práce, ale i osob ekonomicky neaktivních. Poskytuje jim vzdělávací aktivity v oblasti finanční a občanské gramotnosti a měkkých dovedností. Vybraným účastníkům nabízí možnost využití individuálního poradenství.)
Co od vás očekáváme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání - Praxi v oblasti projektového řízení a/nebo zabezpečování vzdělávacích aktivit - PC dovednosti (MS Windows, Internet, práce s firemním SW a databázemi) - Schopnost plánovat a vyjednávat - Samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu - Aktivní řidič (ŘP, skup. B) - Občanskou bezúhonnost
Výhodou je:
- Praxe v oblasti práce s uchazeči o zaměstnání nebo osobami znevýhodněnými na trhu práce - Praxe v oblasti řízení projektů ESF, zejména OP Zaměstnanost/Lidské zdroje a zaměstnanost - Znalost postupů a prostředí ÚP ČR
Co bude náplní vaší činnosti: - Zajišťovat nábor cílové skupiny ve spolupráci s ÚP ČR, tvořit harmonogram kurzů, informovat ÚP o vývoji kurzů - Působit jako kontaktní osoba pro jednání s ÚP ČR v příslušném kraji - Podílet se na realizaci vzdělávacích a poradenských aktivit, zejména: o vyhledávat prostory pro vzdělávání o zajišťovat průběh informační schůzky pro cílovou skupinu projektu o vést pokladnu regionální kanceláře o podílet se na výplatě přímé podpory (cestovné) účastníkům projektu o pracovat s databází projektu o zajišťovat dokumentaci kurzu o monitorovat poradenské procesy o provádět kontrolu výstupů jím vedeného pracoviště o připravovat podklady pro zprávu o realizaci projektu - Řídit malý regionální tým, na jehož osazení se budete podílet, a činnost regionální kanceláře - Podílet se na zajištění lektorského obsazení kurzů, komunikovat s lektory, účastnit se školení lektorů - Sledovat úroveň zajištění vzdělávacích a poradenských aktivit, přijímat případná nápravná opatření
Co nabízíme:
- Hlavní pracovní poměr na dobu určitou do konce trvání projektu (do 28. 2. 2020) - Plný pracovní úvazek - Platové ohodnocení 30 000 – 34 000 Kč - Možnost podílet se na realizaci zajímavého projektu podpořeného z fondů EU - Prostor pro uplatnění vlastních schopností a příležitost pro osobní růst - Služební notebook a telefon - Pružnou pracovní dobu - 5 týdnů dovolené, Indispoziční volno - Příspěvek na stravné (stravenky) - Pracoviště v krajském městě (Ústí nad Labem), výkon práce na území celého konkrétního kraje

Nástup: 1. 5. 2017 (případně dle dohody) Přihlášku do výběrového řízení obsahující strukturovaný profesní životopis (včetně kontaktních údajů), motivační dopis s uvedením dvou referencí zasílejte v elektronické podobě na adresu: [email protected] (do předmětu uveďte "Prokop – Realizátor pro Ústecký kraj“) nebo poštou na adresu: Fond dalšího vzdělávání, Na Maninách 876/7, 170 00 Praha 7 (obálku označte „PROKOP“), případně ji předložte v tištěné podobě na recepci FDV.

Poslední změna:2017-04-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12536600780

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně