Lektor finanční gramotnosti, občanské gramotnosti a měkkých dovedností v projekt prokop – central

FOND DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ (MPSV)

Místo práce
Na Maninách 1043, 170 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
205 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů (2424)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fond dalšího vzdělávání, IČ 00405698
Pracoviště:Na Maninách 1043/20, Holešovice, 170 00 Praha 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 205 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Projekt PROKOP – central „Prohlubování kompetencí pro zvyšování zaměstnatelnosti II“
Projekt je zaměřen na podporu cílové skupiny, zejména dlouhodobě nezaměstnaných osob v evidenci Úřadu práce ČR (ÚP ČR) a osob ohrožených na trhu práce. Poskytuje jim vzdělávací aktivity v oblasti finanční a občanské gramotnosti a měkkých dovednostech. Vybraným účastníkům pak nabídne individuální poradenství. Projekt je realizován v Praze, Středočeském, Jihočeském, Ústeckém a Libereckém kraji.
Specifické požadavky:
- min. SŠ vzdělání a minimálně 5 let lektorské praxe nebo
- VŠ vzdělání a minimálně 3 roky praxe
- zkušenosti s prací s osobami dlouhodobě nezaměstnanými, nízkokvalifikovanými či podobnou cílovou skupinou
- výhodou schopnost realizovat výuku ve všech třech modulech: Finanční gramotnost, Občanská gramotnost, Měkké dovednosti
- výuka jednotlivých modulů dle připravených vzdělávacích koncepcí a materiálů
- aktivní spolupráce s regionálními pracovníky projektu a kolegy lektory (vzájemná informovanost o výuce)
- osvojení základů práce s databázovými systémy zaměstnavatele
- v modulech FG a OG výuka ve dvojici s dalším lektorem
Obecné předpoklady:
- ochota zařadit se a postupovat ve struktuře lektorského týmu dle zkušeností a schopností
- ochota cestovat
- dobré komunikační a organizační dovednosti
- časová flexibilita
- znalost práce na PC (MS Office)
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
Náplň práce:
- příprava a samotné zajištění výuky
- administrativní zabezpečení kurzu ve spolupráci s regionálními pracovníky
- komunikace s pronajímateli vzdělávacích prostor/lektory/členy realizačního týmu dle potřeby
Nabízíme:
- pracovní poměr na DPP, poté DPČ s možností HPP
- odpovídající finanční ohodnocení - 205,-Kč/hod. po zapracování zvýšení platu
- možnost spolupráce až do roku 2021
- práci v přátelském prostředí a prostor pro realizaci vlastních nápadů
Přihlášku do výběrového řízení obsahující strukturovaný profesní životopis (včetně kontaktních údajů), motivační dopis s uvedením 2 – 3 referencí zasílejte v elektronické podobě na adresu [email protected] (do předmětu uveďte „Lektor– projekt PROKOP – central“), nebo poštou na adresu: FDV (Markéta Kuldová), Na Maninách 876/7, 107 00 Praha 7.
Vybraní uchazeči budou pozváni na II. kolo výběrového řízení, které se uskuteční dne 3. května 2017 v sídle FDV v Praze.

Poslední změna:2017-04-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12536590789

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně