Obsluha výrobní linky těstovin

FOODISH s.r.o.

Místo práce
K Vypichu 502, Nučice, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18-22.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátor výroby ve společnosti FOODISH zajišťuje provoz výrobní linky těstovin. Při výrobě dohlíží a odpovídá za správnost a kvalitu vstupního materiálu i hotových výrobků. Stará se o dílčí část nebo kompletní výrobu daného výrobku. Součástí jeho práce je péče o obsluhovanou techniku, její čistění, běžná údržba.

Nástup možný ihned. Směnný provoz po 12 hodinách. Příplatky.
Nástupní mzdové ohodnocení 18.000 – 22.000 Kč, po zaškolení až 25.000 Kč
VÝHODOU: průkaz řidiče VZV, předchozí praxe v potravinářské výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

motivační pracovní ohodnocení
příplatky za přesčasy
zaměstnanecké benefity a příplatky
rozmanitou práci, která rychle ubíhá
přátelské pracovní prostředí
stabilní zázemí české rostoucí firmy
solidní jednání

Informace o náboru

Jestli o práci máte zájem a splňujete to, co požadujeme, pošlete nám svůj životopis a budeme vás obratem kontaktovat. Těšíme se!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

chuť učit se novým věcem
časovou flexibilitu
pracovitost
samostatnost
spolehlivost
pevné zdraví
čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Potravinářská společnost FOODISH s.r.o. se zabývá obchodem a výrobou potravin značky ARAX. Produkty jsou dodávány do většiny maloobchodních řetězců ČR. Sklad a výroba se nachází v Nučicích u Prahy. Další info na www.foodish.eu

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2550889  Datum zveřejnění: 6.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18-22.000 Kč