Pracovník/pracovnice úklidu

FORCORP GROUP spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Náchod, Okres Náchod
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-01-26
Mzdové podmínky (brutto)
55 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (91121)

Pracoviště a kontakty

Firma:FORCORP GROUP spol. s r.o., IČ 27841031
Pracoviště:FORCORP GROUP spol. s r.o. - pracoviště Náchod, ul. Broumovská

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2015-01-26
Mzdové rozpětí:od 55 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: SÚS Královéhradeckého kraje a.s., Náchod. Zkrácený pracovní úvazek na 4 hod./den. Místo je vhodné i pro OZP. Nástup možný ihned. Hrubá mzda od 55 Kč/hod. + osobní ohodnocení, příspěvek na dopravu.
Kontakt - pí. Rubáčková Petra, tel.: 723 612 506, životopis zasílejte na e-mail: [email protected] (nutno uvést, o jaké pracoviště máte zájem).
Prosíme, nechoďte na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky!!!

Poslední změna:2015-01-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Náchod

číslo volného místa: 8346430767

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání