Všeobecná účetní

FORCORP GROUP spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Hodolanská 413, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:FORCORP GROUP spol. s r.o., IČ 27841031
Pracoviště:FORCORP GROUP spol. s r.o. - kontaktní adresa, Hodolanská 413/32, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: vzdělání ekonomického směru, praxe v oboru mzdová účetní, pokročilá znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, zkušenosti v oblasti účetnictví, samostatnost, velké pracovní nasazení, flexibilitu, svědomitost, spolehlivost. Praxe v zaměstnávání zaměstnanců s handicapem.
Náplň práce: příprava a zpracování dat v souladu s českými účetními předpisy a vnitropodnikovými směrnicemi, správa databáze dodavatelů, náhradní plnění.
Provádění účetní evidence a vedení účetních knih (vedení peněžního deníku a účetního deníku, provádění účetních zápisů v účetních knihách,
vedení evidence hmotného a nehmotného majetku)

(Znalost účetního programu POHODA výhodou)
Nabízíme: odpovědnou, aktivní práci v přátelském kolektivu.
Pokud Vás náš inzerát zaujal, prosím, zašlete strukturovaný životopis s popisem dosavadní praxe POUZE na adresu: [email protected]

Poslední změna:2017-05-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12098550720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou