Reklamační technik/čka

FOREZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
2, 561 22 Ostrov, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2015-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 29000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Reklamační referenti (33397)

Pracoviště a kontakty

Firma:FOREZ s.r.o., IČ 64788342
Pracoviště:Ostrov 2, 561 22 Ostrov u Lanškrouna

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-03-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 29000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRACOVNÍ NÁPLŇ:
komunikace se zástupci nadnárodních firem a řešení odchylek od požadované kvality
- pomocí metodik zlepšování kvality (Ishikawa, 5x proč, 8D) vedení interního reklamačního týmu, jehož cílem bude nalezení příčiny problému a její odstranění
- trvalé zlepšování procesů, metodikem vedení procesu 8D
POŽADUJEME: SŠ nebo VŠ vzdělání, znalost AJ, řidičský průkaz sk. B, logické myšlení, chuť pracovat a být aktivní, schopnost řešit problémy, zadávat úkoly a vyžadovat jejich plnění, zkušenosti v oboru vítány - nejsou podmínkou, zaškolíme
NABÍZÍME: odpovídající mzdové ohodnocení, možnost dalšího odborného růstu, zaměstnanecké benefity, pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou
V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZASÍLEJTE SVÉ ŽIVOTOPISY NA UVEDENÝ EMAIL

Poslední změna:2015-02-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 8438880788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou