Cnc programátor/ka - junior/ka

FOREZ s.r.o. (MPSV)

Třebovská 111, 562 03 Ústí nad Orlicí, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (35120)

Pracoviště a kontakty

Firma:FOREZ s.r.o., IČ 64788342
Pracoviště:VMK-CZ s.r.o., Třebovská 111, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MÍSTO VÝKONU: Třebovská č.p. 111, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- vytváření programů, kontur a postupů dle výkresové dokumentace pro CNC frézovací a elektroerozivní stroje
POŽADAVKY:
- USO – technického směru (obráběč kovů, mechanik, mechatronik)
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- základní znalost programování CNC obráběcích center, systém FANUC nebo Heidenhain – výhodou
- praxe v ovládání CNC centra – výhodou
- ochota učit se nové věci
Na pozici přijmeme i absolventa.
NABÍZÍME:
- mzdové ohodnocení podle prokázané praxe a znalostí nutných na této pozici
- prémie dle plnění cílů
- možnost dalšího odborného růstu
- stabilní pracovní místo
- pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou
- práci v týmu pro přední automobilky

Poslední změna:2017-02-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 9836910748

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, MS Office