Technik/čka měřicích přístrojů

FOREZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 563 01 Sázava, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-03
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní strojírenští technici (31159)

Pracoviště a kontakty

Firma:FOREZ s.r.o., IČ 64788342
Pracoviště:FOREZ s.r.o., pracoviště Sázava, Sázava 1, 563 01 Lanškroun

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-03
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MÍSTO VÝKONU: Sázava č.p. 1, 563 01 Lanškroun
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- kontroly, seřizování, opravy uvedených přípravků, dále jejich vylepšování a při větším rozsahu návrhy na jejich vylepšení včetně zajištění potřebných kooperací
- zodpovědnost za funkční přidělené kontrolní a automatizační přípravky (grippery na robotech a kontrolní - měřicí stanice u robotů)
POŽADUJEME:
- SO/ÚSO/VŠ – technického typu
- samostatnost, spolehlivost, komunikativnost (domlouvání kooperací a podávání hlášení), technické myšlení, chuť se zlepšovat
- manuální zručnost (jemná mechanika)
- schopnost zorganizovat si práci a kooperace
- orientace v technické dokumentaci
NABÍZÍME:
- jednosměnný provoz
- pracovní smlouva na dobu určitou, po roce s možností změny na smlouvu neurčitou
- zaměstnanecké benefity, možnost dalšího profesního růstu

Poslední změna:2017-03-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 11231030735

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, výhodou