Technolog sériové produkce (lisovna plastů)

FOREZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
2, 561 22 Ostrov, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
38000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech (21453)

Pracoviště a kontakty

Firma:FOREZ s.r.o., IČ 64788342
Pracoviště:Ostrov 2, 561 22 Ostrov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 38000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
Navrhuje změny technologie sériové produkce, směřující ke snižování nákladů, zlepšení produktivity, zkvalitnění výroby, samostatně provádí nápravná opatření týkající se procesu výroby, jako prevenci pro zabránění reklamací od zákazníků, opakování poškození stroje, nástroje nebo výroby vadných výrobků, navrhuje změny technologických postupů, technologických návodek a materiálových specifikací. Zjišťuje příčiny poruch forem, nástrojů a zařízení, vede projekty k jejich nápravám.

Požadujeme:
SŠ nebo VŠ technického směru
Znalost strojních technologií, materiálů apod.
Praxe v oboru
Aj – alespoň základy
ŘP sk. B, uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office).
Uvítáme alespoň základní znalost FMEA, SPC, APQP, PPAP-EMPB, orientace v technické dokumentaci
Vysoké pracovní nasazení, chuť pracovat, aktivitu, schopnost a ochotu pracovat v týmu, pečlivost a samostatnost, odolnost vůči stresu.
Preferujeme uchazeče z blízkého okolí, dojezd 30 km do Lanškrouna.

Nabízíme:
Práci ve firmě, která 20 let roste. Osobní rozvoj – školení. Práci s procesy, které jsou na čele automobilového průmyslu a které se dynamicky rozvíjí. Motivační finanční ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání, benefity adekvátní k pozici. Stabilitu a jistotu, moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi.

Poslední změna:2017-03-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12305860769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní, alespoň základy