Kvalitář/ka přípravy výroby

FOREZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
2, 561 22 Ostrov, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (31155)

Pracoviště a kontakty

Firma:FOREZ s.r.o., IČ 64788342
Pracoviště:Ostrov 2, 561 22 Ostrov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, příspěvek na obědy
Dovolená navíc, odměna za plnou docházku (6 dní placeného volna navíc)
Zvláštní prémie, 13. plat

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov u Lanškrouna
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- kvalitativní analýza dílu v projektu, kontrola a ověřování účinnosti zavedeného opatření proti možnému vzniku kvalitativních vad v následné sériové produkci, zpracovávání zprávy o vzorkování a činnosti s tím spojené
- úzká spolupráce s výrobou, podílení se na zlepšování procesů jakosti ve výrobě a na kontrole dodržování systému řízení jakosti ve výrobě
- zodpovědnost za spokojenost zákazníka s kvalitou dodávaných dílů v průběhu projektu, analýza měrových zpráv s cílem minimalizovat počet korekčních kol
POŽADUJEME:
- min ÚSO technického směru
- znalost měření a zásad metrologie a nástrojů kvality
- znalost (alespoň základní orientace) FMEA, MSA, SPC, PPAP-EMPB, IMDS, znalost postupů dle APQP
- znalost výkresové dokumentace
- praxe v oboru min. 1 rok, v automotive výhodou
NABÍZÍME:
- stabilní pracovní místo
- pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou

Poslední změna:2017-04-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12061690720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, úroveň středně pokročilá znalost alespoň jednoho jazyka
Němčina - Aktivní, úroveň středně pokročilá znalost alespoň jednoho jazyka