Konstruktér/ka

FOREZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
2, 561 22 Ostrov, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:FOREZ s.r.o., IČ 64788342
Pracoviště:Ostrov 2, 561 22 Ostrov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, odměna za plnou docházku (6 dní placeného volna navíc)
Podnikové stravování, příspěvek na obědy
Zvláštní prémie, 13. plat vyplácený v závislosti na nastavených cílech

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- konstrukce tvářecích nástrojů nebo vstřikovacích forem
- zpracování a aktualizace modelové a výkresové dokumentace
- dodržování požadavků z hlediska technologie, ekonomiky výroby a termínů
- rozměrové korekce výrobku
- konstrukční změny dle požadavků zákazníka
POŽADUJEME:
- USO/VŠ strojírenský obor
- znalost programů CAD
- znalost technického kreslení, jakákoliv praxe v oboru konstrukce vítána
NABÍZÍME:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity - příspěvek na penzijní připojištění a další.
- pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou
- stabilní pracovní místo.
- práci v týmu pro přední automobilky
- možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání v oboru

Poslední změna:2017-05-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 9520270738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, MS Office
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, znalost AJ nebo NJ výhodou
Němčina - Aktivní