Mechanik pro montáž mechanických sestav podle výkresové dokumentace

FOREZ s.r.o. (MPSV)

Třebovská 111, 562 03 Ústí nad Orlicí, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (72339)

Pracoviště a kontakty

Firma:FOREZ s.r.o., IČ 64788342
Pracoviště:VMK-CZ s.r.o., Třebovská 111, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 21000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Třebovská č.p. 111, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3
POŽADUJEME:
- SOU/SŠ technického směru
- Praxe v oboru výroby jednoúčelových strojů
- Pečlivost, svědomitost
- Výborná orientace ve výkresové dokumentaci a 3D modelech
- Orientace v pneumatických schématech
- Manuální zručnost (ovládání ručního nářadí a nástrojů)
- Znalost sortimentu normalizovaných strojních součástí
- Znalost lícovací tabulky - toleranční třídy
- Základní znalosti v oboru obrábění kovů
NABÍZÍME:
- odpovídající platové ohodnocení dle praxe
- prémie dle plnění stanovených cílů
- zaměstnanecké benefity
- práci ve stabilní neustále se rozvíjející společnosti
- další osobní rozvoj

Poslední změna:2017-05-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12275650798

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B