Inženýra/ku kvality v automotive

Formel D Česká republika s.r.o.

Místo práce
Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše úloha:
 Péče o zákazníky, plánování a realizace setkání se zákazníky - denní komunikace
 Spoluúčast při řešení a odstraňování chyb a analýza slabých míst
 Zpracování zákaznických reklamací 8D Metoda
 Spoluúčast při FMEA a vyhodnocování kvality (QB)
 Spolupráce při procesu vzniku nových výrobků
 Příprava PPAP (zpráva o stavu vzorků)
 Spoluúčast na uvolnění sériové výroby

Náš pracovní tým se na Vás těší!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zaměstnání v mladém, motivovaném týmu. Náročnou a pestrou práci se skvělými možnostmi vlastního vývoje, plat přiměřený Vašemu výkonu, který můžete Vaším úspěchem motivovat.

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte svůj životopis pod níže uvedenou značkou s průvodním dopisem, kde prosím uveďte nejbližší možný termín nástupu a platové podmínky.

Značka: Pha/7/Ing/hs/Job

Zasláním životopisu udělujete naší společnosti souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a to na dobu neurčitou, resp. do odvolání. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopisu jsou přesné a pravdivé. Prohlašujeme, že veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovávány pouze pro vyhledání vhodné nabídky pracovního uplatnění v rámci naší společnosti

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil:
 Technické vzdělání nebo technické Studium
Zkušenosti v automotive min. 3 roky
 Aktivní znalost AJ nebo NJ podmínkou (osobní a telefonická jednání se zákazníky a kolegy)
 Technické znalosti (ideálně automotive)
 Praktické zkušenosti s managementem kvality výhodou
 Schopnost pracovat v týmu i samostatnost, jisté vystupování
 Běžná znalost balíku Microsoft Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formel D je poskytovatel služeb pro automobilový průmysl a působí na celém světě. Vyvíjíme obecně uplatnitelné koncepce, ale i individuální řešení na míru pro všechny části hodnotového řetězce automobilového průmyslu – od vývoje přes výrobu až po poprodejní servis.
Společnost Formel D byla založena v roce 1993 a sídlí v Troisdorfu poblíž Kolína nad Rýnem. Dnes zaměstnáváme přes 7 000 lidí 45 národností ve více než 80 lokalitách v 19 zemích. Vášeň nás žene vpřed, profesionalita nás nutí vyniknout a týmový duch nám zajišťuje úspěch. Pracujeme v samotném jádru průmyslu, který nás každý den posouvá kupředu.
ID: 1716853  Datum zveřejnění: 16.4.2014