Přijmeme slovensky hovořící telefonní specialisty!

FORMICA Group, s.r.o.

Místo práce
Radlická 61, Praha 5 150 00, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
21.04.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte lepší práci či brigádu a mluvíte slovensky?

Společnost FORMICA Group, s.r.o. vypsala výběrové řízení na pozici: SLOVENSKY HOVOŘÍCÍ TELEFONNÍ SPECIALISTA (rodilý mluvčí). Jsme telemarketingová společnost, která nabízí škálu zajímavých projektů dlouhodobého charakteru, ve kterých můžete uplatnit svůj rodný jazyk - slovenštinu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co získáte?
Zázemí stabilní české společnosti, motivující pracovní prostředí, fixní hodinovou sazbu, neomezené bonusy, flexibilní plánování směn, odborné zaškolení, zlepšení svých komunikačních a prodejních dovedností, férové jednání, výplatu ve výplatním termínu, odměny za doporučené kamarády, občerstvení na pracovišti zdarma, ovocné svačinky a mnoho dalšího - přijďte se přesvědčit...

Informace o náboru

Pokud Vás nabízená pozice oslovila a splňujete požadované podmínky, zašlete nám, prosím, svůj životopis, děkujeme!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Kultivovaný hlasový projev bez vad řeči, uživatelskou znalost PC, zodpovědný a aktivní přístup, tah na branku a chuť na sobě pracovat a zlepšovat se, nástup ihned.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze české call centrum bez zahraničního kapitálu s patnáctiletou tradicí na českém trhu a patříme mezi největší telemarketingovou společnost v České republice. Řadíme se mezi špičku v prodeji bankovních, nebankovních a zásilkových projektů. Každým dnem rozšiřujeme naše řady a rozrůstáme se po celé republice. Pyšníme se týmem špičkových supervizorů a trenéru, kteří naučí obchodovat a prodávat každého nováčka.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2079839  Datum zveřejnění: 14.4.2015