Telefonní specialista pro český trh/až 40 000 kč měsíčně

FORMICA Group, s.r.o.

Místo práce
Radlická 61, Praha 5, Praha, Okres Písek, Okres Most
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
04.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
25.000 - 40.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme callcentrum se zaměřením na rozvoj prodejních a komunikačních dovedností každého zaměstnance. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru patříme mezi nejlepší profesionály a Vy máte právě možnost zařadit se mezi nás.
V současné době probíhají výběrová řízení na pozici TELEFONNÍ SPECIALISTA.

Pokud máte sympatický hlas bez vad řeči, chuť telefonovat a oslovila Vás naše nabídka, zašlete nám životopis, budeme Vás telefonicky kontaktovat s podrobnostmi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příjemné pracovní prostředí na Praze 5
- neomezené výdělky - fixní základ a nadstandardní odměny
- průměrná mzda po zaučení 35.000 Kč/měs
- certifikovaná odborná školení zdarma
- nápoje na pracovišti, káva, ovocné svačiny
- výplata včas a férové jednání
- plánování docházky dle Vašich možností
- po zkušební době nárok na stravenky

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobré komunikační dovednosti
- chuť dále se vzdělávat a zdokonalovat
- uživatelskou znalost PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze české call centrum bez zahraničního kapitálu s patnáctiletou tradicí na českém trhu a patříme mezi největší telemarketingovou společnost v České republice. Řadíme se mezi špičku v prodeji bankovních, nebankovních a zásilkových projektů. Každým dnem rozšiřujeme naše řady a rozrůstáme se po celé republice. Pyšníme se týmem špičkových supervizorů a trenéru, kteří naučí obchodovat a prodávat každého nováčka.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2215274  Datum zveřejnění: 27.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000 - 40.000 Kč/měsíc