Hledáme parťáky a parťačky - 35.000 Kč/měs. (Telefonní operátor)

FORMICA Group, s.r.o.

Místo práce
Radlická 61, 150 00 Praha 5, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmínky (brutto)
35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme komerční call centrum zabývající se prodejem bankovních, nebankovních a zásilkových projektů. Patříme mezi profíky na českém trhu, mezi naše zaměstnance patří tým špičkových supervizorů a trenéru, kteří naučí obchodovat a prodávat každého nováčka.

Nebojte se neúspěchu a pojďte s námi do toho!
Stačí Vám pouze chuť a ambice být nejlepší, o zbytek se postaráme společně! :-)

Vaší náplní práce bude:
* aktivní telefonické kontaktování stávajících i nových klientů našich dlouhodobých partnerů
* prezentace produktů a služeb
* poskytování profesionální péče zákazníkům
* zadávání objednávek a výsledků uskutečněných hovorů do interního informačního systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

* jistotu stabilního zaměstnání
* možnost spolupráce na HPP, DPČ i DPP
* pravidelný výplatní termín
* fixní plat, atraktivní odměny a progresivní bonusy bez omezení
* průměrná mzda 35 000 Kč/měs.
* stravenky po zkušební době
* teplé i studené nápoje na pracovišti zdarma
* pravidelné motivační soutěže o hodnotné ceny
* volbu pracovní doby + volné víkendy a svátky
* zdokonalení Vašich komunikačních a prodejních dovedností
* účast na vzdělávání a získání certifikátu odbornosti
* podporu trenérů a supervizorů
* individuální přístup ke každému zaměstnanci

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* kultivovaný projev bez vad řeči
* chuť denně komunikovat přes telefon a oslovovat klienty
* zájem učit se nové věci
* schopnost zaujmout zákazníka
* odolnost vůči stresu

JSME PROFÍCI, PRODÁVAT VÁS NAUČÍME.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze české call centrum bez zahraničního kapitálu s patnáctiletou tradicí na českém trhu a patříme mezi největší telemarketingovou společnost v České republice. Řadíme se mezi špičku v prodeji bankovních, nebankovních a zásilkových projektů. Každým dnem rozšiřujeme naše řady a rozrůstáme se po celé republice. Pyšníme se týmem špičkových supervizorů a trenéru, kteří naučí obchodovat a prodávat každého nováčka.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2633000  Datum zveřejnění: 19.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000