Technik kvality

Fortaco s. r. o.

Miesto práce
Holíč, Trnavský kraj
Termín nástupu
január 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonáva technickú kontrolu pre splnenie požiadaviek zákazníka a štandardov
• Vykonáva merania, identifikáciu a vyhodnotenia produktu
• Podieľa sa na kvalifikácii štandardných i nových dielov od zavedených aj nových dodávateľov
• Zabezpečuje používanie noriem vo výrobe
• Dohliada na dodržiavanie technologickej disciplíny počas celého procesu výroby (spolupráca s technológmi, majstrami výroby, technickou prípravou výroby)
• Komunikuje a pomáha zaviesť nápravné opatrenia v prípade zistených nezhôd v spolupráci s vedúcim kontroly kvality , technológmi výroby a dodávateľmi
• Dohliada na opravy a preberá diely, komponenty opravené externými firmami
• Vypracováva protokoly kontroly
• Podiela sa na vypracovávaní procedúr
• Podiela sa na trvalom zlepšovaní procesov
• Plní požiadavky nadriadeného a vyššieho nadriadeného a inžiniera kvality

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
osobný a profesionálny rozvoj,
služobný mobil, príspevky na dôchodkové sporenie,
dobré pracovné podmienky v mladom tíme.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spločnosti, kontaktovaní budú vyhovujúci kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

na oddelení kvality vo výrobe

Potrebné predchádzajúce skúsenosti na oddelení kvality vo výrobe.
Znalosti ISO štandardov , legislatívy, nástrojov a procesov v kvalite. Znalosti technológii vo výrobe.

Fortaco je strategickým partnerom pre výrobcov ťažkých strojov a námorných zariadení. Naša široká ponuka produktov zahŕňa kabíny strojov a zvárané oceľové konštrukcie. Technologické jednotky Fortaco ponúkajú služby v oblasti dizajnu a vývoja produktov, inžinieringu a riadenia projektov až po výrobu prototypu. Naši zákazníci pôsobia vo viacerých priemyselných odvetviach po celom svete.

Výrobné jednotky a technologické centrá Fortaco sa nachádzajú v Estónsku, Fínsku, Francúzsku, Indii, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Srbsku a na Slovensku. Zamestnávame 2800 profesionálov. Bezpečnosť, vysoké požiadavky na kvalitu a spoľahlivosť dodávok riadia naše každodenné operácie.

Našim zákazníkom ponúkame kvalitné kabíny pre rôzne priemyselné aplikácie. Zameriavame sa na to, aby sme splnili individuálne požiadavky každého zákazníka a vytvorili pre nich ideálne riešenie. Máme bohaté skúsenosti v oblasti výroby a navrhovania kabín, a preto môžeme zaručiť, že naše produkty sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou a kvalitou.

Fortaco stojí na troch základných hodnotách, ktoré prinášame do každej oblasti našej práce. Týmito hodnotami sú: rešpekt, jednoduchosť, rýchlosť. Rešpektujeme nielen našich zákazníkov a partnerov, ale aj našich kolegov a ich názory. Snažíme sa udržiavať jednoduchosť v každom kroku nášho procesu a zároveň zabezpečovať rýchlosť dodávky našich produktov. Tieto hodnoty sú kľúčovým pilierom nášho úspechu a každý deň nás inšpirujú k lepšiemu a efektívnejšiemu fungovaniu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2839970  Datum zveřejnění: 5.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou